Menu

دستگاه خودپرداز

با رشد فزاينده استفاده ازدستگاه هاي خودپرداز و تقاضاي بانك ها براي دريافت محصول مطمئن و با كيفيت، شرکت سامان امنیت پرداز توليد داخلي محصول استراتژيك خود را از سال 92 در دستور كار خود قرارداد. در سال 93 متجاوز از500 دستگاه خودپرداز دیواری و سالنی با برندNCRتوسط شرکت سامان امنیت پرداز در محل کارخانه این شرکت واقع در شهرک صنعتی پارسا شهرستان فردوس توليد شده است. توسعه توليد با بهره گيري از امكانات شاخص كارخانه اين شركت سبب ارائه محصولاتي با انعطاف پذيري بيشتر و قيمت مناسبتر جهت استفاده مشتريان گردیده، همچنین این شرکت آمادگی خود راجهت تعمیر و بازسازی دستگاههای ATMکلیه بانکها و مراکز اعلام میدارد.

اتوبانک

یکی از ابداعات جدید کارشناسان امور بانکی برای رفاه مشتریان سیستم اتو بانک می باشد در این سیستم طراحی سازه به گونه است که کاربر نیازی به پیاده شدن از اتومبیل خود برای استفاده از خود پرداز ندارد. مزایا ی استفاده از این سیستم : از بین بردن زمان تلف شده برای پیدا کردن محل پارک اتومبیل برای کاربر و درنتیجه کاهش ترافیک عمومی استفاده در بزرگراهها و جاده ها و ایستگاه ای بین راهی استفاده برای جانبازان و ناتوان هایی که پیاده شدن از اتومبیل برای استفاده از خدمات برای آنان دشوار است. شرکت سامان امنیت پرداز با در اختیار داشتن نیرو های متخصص توانایی ساخت سیستم های اتو بانک از اجرای سازه تا راه اندازی خودپرداز ها را دارا می باشد و آمادگی خود را جهت همکاری با بانک ها و موسسات مالی و اعتباری در این زمینه اعلام می دارد.

خودپرداز سیار

خودپرداز سیار یکی از ابزارهای سلف سرویس خارج از شعبه می باشد که در محلهایی که امکان ایجاد شعبه و یا کانکس ثابت ATM نمی باشد مورد استفاده قرار می گیرد. این خودپردازهای سیار به صورت موقتی در محل هایی که ازدحام جمعیت وجود دارد مثل جشنواره ها، نمایشگاه ها و مراسم ویژه به کار گرفته می شود. دستگاه های خودپرداز سیار معمولا واحدهای مستقلی می باشند که از زیر ساخت یک سایت کوچک برخوردارند. به طور مثال: سیستم سرمایشی، گرمایشی، UPS، دیزل ژنراتور، سیستم اضطراری، اطفاء حریق، دزدگیر و درب های ورودی تجهیزات به صورت گاو صندوقی با استفاده از لولاهای مخفی (امنیت بالا) می باشند

سیستم نظرسنجی

سامانه هوشمند ارزشیابی تولید شده توسط شرکت امیم رایانه اولین سیستم هوشمند ارزشیابی کارکنان در کشور می باشد. این سیستم می تواند از طریق دستگاه های نظرسنجی که در مقابل هر یک از کارکنان تعبیه می شود نظر ارباب رجوع را در مورد سوالات مربوط به یک کارمند مشخص دریافت کند. بنابراین ارباب رجوع می تواند با صرف کمترین زمان نظر خود را اعلام نماید. سامانه ارزشیابی کارکنان سها برای سطوح مختلف شغلی با رویکرد ارزشیابی 360 درجه ( همکاران، بالادست کمیته ارزشیابی) و مبتنی بر تحلیل های سلسله مراتبی انجام شده است.

سیستم های نوبت دهی

امروزه سيستم های نوبت دهی اتوماتيک در دنيا از جايگاه ويژه ای برخوردار می باشند .کاربرد این نوع سیستم ها برای تمامی مراکزی که تعدد ارباب رجوع دارند بسیار مفید و لازم است . تحقیقات نشان داده است که سیستم نوبت دهی نه تنها به راندمان کار سازمان می افزاید بلکه از تاثیرات منفی روحی و روانی در محیط کار به میزان قابل ملاحظه ای می کاهد . با وجود سيستم نوبت دهی در شعب، ارباب رجوع از طريق پانل نصب شده در ورودی نوبت خود را بصورت اتوماتيک دريافت کرده و تا زماني که شماره دريافت شده از طريق سيستم اعلام نشده است به باجه مراجعه نخواهد کرد که این امر باعث القاء نظم، امنیت و آرامش در محیط کار و تحقق اهداف دولت الکترونیک می گردد

ارائه انواع کارت های مغناطیسی و هوشمند بانکی
Mag stripe , Smart , Hybrid

شرکت سامان امنیت پرداز بر حسب ضرورت و با هدف تامین انواع کارت خام PVC بر مبنای استانداردهای جهانی با کیفیت برتر و طبق نیاز مشتریان آماده خدمت‌رسانی می‌باشد.

تنوع تامین کننده بر اساس نیاز و سلیقه مشتری
قابلیت چاپ مگنت رنگی به درخواست مشتری
قابلیت چاپ متن بر روی مگنت
قابلیت چاپ کارت های شفاف

دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
The wrist watch is tested rolex replica after assembly to ensure that the watch is capable of breitling uk delivering top performance in terms of genuine watches precision, power, storage, waterproofing and automatic chain.